O nas

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej sklepu ze zdrową żywnością Bio-market.pl.

Bio-market.pl jak i sklep stacjonarny Bio Market położony w Poznaniu w dzielnicy Winogrady przy narożniku ulic Gromadzkiej 34 i Słowiańskiej to miejsca powstałe z pasji do zdrowego odżywiania i zdrowego trybu życia.

Nie ma nic istotniejszego niż świadomość tego, że odpowiedniej jakości produkty, zioła czy suplementy mogą stanowić receptę na długoterminowe zdrowie. Kierujemy się filozofią, która głosi że dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych w postaci: produktów nieprzetworzonych, superfoods, produktów organicznych, ziół oraz witamin i minerałów nie tylko wspomaga organizm w walce z różnego rodzaju dolegliwościami, ale również przeciwdziała i zapobiega powstawaniu chorób w przyszłości.

Mamy nadzieję że wiedza zdobyta podczas studiów na Uniwersytecie Medycznym (wydział farmaceutyczny) oraz 7 letnie doświadczenie zawodowe w roli magistra farmacji jak i kierownika apteki będzie dodatkowym argumentem aby wybrać nasz sklep jako miejsce w którym będą się państwo zaopatrywać w ekologiczne produkty.

Przywiązujemy dużą wagę aby asortyment w naszych sklepach był najwyższej jakości, a klienci zawsze zadowoleni z zakupu. Liczymy na to, że nasza oferta, miła obsługa jak i przyjazne ceny spowodują, że będziecie Państwo naszymi częstymi gośćmi.