Formy płatności

Dla Państwa komfortu umożliwiamy cztery sposoby płatności za dokonane w www.bio-market.pl zakupy:


1. Płatność przelewem na konto.
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe. Realizacja zamówienia następuje maksymalnie do 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Po ukończeniu procesu realizacji paczka jest przekazywana do wybranego przez Państwa przewoźnika.
Dane do przelewu:
85 1050 1520 1000 0092 1181 2459
Bio-market
ul. Gromadzka 34
61-655 Poznań


2. Płatność online (przelew internetowy).

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Blue media. Serwis ten umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu w wybranych bankach. Realizacja zamówienia następuje maksymalnie do 1 dnia roboczego od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Po ukończeniu procesu realizacji paczka jest przekazywana do wybranego przez Państwa przewoźnika.


Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)
3. Płatność za pobraniem.
Zapłaty dokonujesz u kuriera lub listonosza, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. Dodatkowo istnieje możliwość zapłaty za pobraniem kartą płatniczą - tylko w przypadku odbioru przesyłki w paczkomacie Inpost. Przy wyborze płatności za pobraniem, zamówienie jest realizowane w sklepie w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia, a następnie przekazane przewoźnikowi.


4. Płatność przy odbiorze osobistym.
Zapłacić za towar możesz gotówką odbierając towar osobiście w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się w Poznaniu.

UWAGA!!! Przy odbiorze osobistym zamówień internetowych możliwość płatności tylko gotówką.