KUDZU 500MG SWANSON 60KAPSUŁEK

#T869 , Producent: SWANSON

Cena produktu

18.95 PLN

Kudzu Root to naturalny środek odtruwający organizm i pomagający w walce z nałogami. Jak dowiodły badania, jest szczególnie skuteczny w zwalczaniu uzależnienia od alkoholu i tytoniu. Jest przy tym preparatem, który wpływa na poprawę nastroju, koncentracji i pamięci. Oczyszcza organizm z toksyn, uśmierza bóle głowy i migreny.

  • Wspiera funkcje trawienne układu pokarmowego
  • W przeciwieństwie do enzymów nie hamuje wtywarzania ich przez organizm
  • Wspiera w sytuacjach stresowych
  • Wspomaga oczyszczanie całego organizmu
  • Niweluje głód nikotnowy i alkoholowy
  • Posiada odczyn zasadowy


Jest to roślina lecznicza znana w tradycji chińskiej  medycyny od tysięcy lat. Wpływa na funkcję trawienia i na fizjologię stresu. Wspomagają redukcję napięcia nerwowego i zmęczenia. Łagodzi chęć sięgania po używki, jak alkohol i nikotyna. Korzeń Kudzu ma odczyn zasadowy, wspomaga trawienie, oczyszcza organizm, reguluje apetyt. Łagodzi skutki menopauzy i andropauzy, reguluje proces trawienia, obniża nadkwaśność i wspomaga leczenie niedokrwienia kończyn bądź mózgu. Kudzu wzmacnia organizm i jest pomocny przy osłabieniach. Mnogość zastosowań tego preparatu sprawia, że mogą po niego sięgnąć wszyscy, nie tylko osoby uzależnione od alkoholu czy nikotyny.

 W korzeniu kudzu wykryto też cenne izoflawony. Są to substancje o dwojakim zastosowaniu: zmniejszają zapotrzebowanie na środki odurzające przy jednoczesnym wspomaganiu odtrucia organizmu. Izoflawony są substancjami przeciwzapalnymi, przeciwbakteryjnymi oraz wpływającymi na prawidłowe funkcjonowanie neuroprzekaźników. Wynika z tego, iż kudzu z jednej strony wspomaga walkę z nałogiem, z drugiej zaś ma pozytywny wpływ na leczenie osób uzależnionych z innych schorzeń. Przykładowo izoflawony sprawdzają się doskonale przy złym trawieniu, zatruciach wątroby, słabym krążeniu, osłabieniu i wyczerpaniu organizmu.

 Większość badań przeprowadzono na osobach uzależnionych od alkoholu. Jednak amerykańskiemu badaczowi z Filadelfii udało się dowieść, że kudzu jest równie skuteczne przy leczeniu uzależnienia od nikotyny. Szczególnie przydatne są izoflawony, które łagodzą skutki głodu nikotynowego.


Najchętniej kupowane produkty

CHIA NASIONA INTENSON 1000G
19.99 zł
KWAS L-ASKORBINOWY CZDA STANLAB 1000G
62.35 zł
ACEROLA SANBIOS 100TABLETEK
32.55 zł
CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY BIO DARY NATURY 60G
7.55 zł
JOY DAY KONCENTRAT NAPOJU PROBIOTYCZNEGO GŁÓG
35.79 zł
BAMBOO EKSTRAKT SWANSON 60KAPSUŁEK
47.39 zł
SÓL HIMALAJSKA RÓŻOWA DROBNA SKARBY OCEANU 1KG
7.70 zł

Podobne produkty

KWAS L-ASKORBINOWY CZDA STANLAB 1000G
62.35 zł
OLEJEK ETERYCZNY GOŹDZIK ETJA 10ML
7.65 zł
OLEJEK ETERYCZNY GRAPEFRUIT ETJA 10ML
8.97 zł
OLEJEK ETERYCZNY LAWENDA ETJA 10ML
8.99 zł