Witamy na naszym blogu bio-market.pl

POZNAJEMY ZIOLA - OMAN WIELKI

Oman przywędrował do Europy prawdopodobnie z Azji Środkowej. Korzeń omanu dość rozpowszechniony w naszych rejonach służy jako surowiec leczniczy, wykorzystywany przede wszystkim w schorzeniach górnych dróg oddechowych  - ale nie tylko.

Czytaj więcej

Wspomaganie koncentracji u dzieci

Pomysł na dzisiejszy post podsunęła mi jedna z naszych klientek. Postawiła przed nami wyzwanie, którego oczywiście z chęcią się podjęłyśmy.

Czytaj więcej

POZNAJEMY ZIOŁA - SKRZYP POLNY

Wysoka zawartość krzemu nadaje skrzypowi właściwości lecznicze.

Czytaj więcej

ZIOŁA NA BÓL GARDŁA CZĘŚĆ 1

Dopadł Cię bóg gardła ?? Nie biegnij od razu do apteki po chemicznie nafaszerowane preparaty! Domowe sposoby mogą okazać się równie dobre i powstrzymać ból gardła, a nawet przeziębienie. Oto zioła i produkty z domowej spiżarni, które pomogą zwalczyć infekcje atakujące gardło.

Czytaj więcej

DWUETAPOWE OCZYSZCZANIE TWARZY

Podstawą pielęgnacji twarzy jest jej właściwe oczyszczanie. To właśnie na oczyszczaniu twarzy powinniśmy najbardziej  się skupiać.

Czytaj więcej

DIETETYCZNY DESER

Macie ochotę na pyszny deser, taki co nie tuczy? :)  Naprawdę istnieje!!  To deser z Tapioki jest bardzo szybki  w wykonaniu  i przepyszny :) 

Czytaj więcej

Chia a Siemie lniane.

CHIA CZY SIEMIE LNIANE ? To ostatnio bardzo częste pytanie pojawiające się u nas w zielarni. Spieszymy więc z pomocą:)

Czytaj więcej

POMYSŁ NA OBIAD - PAD THAI

Nie macie pomysłu na obiad ??  Mamy coś dla Was! Pad thai to typowe tajskie danie uliczne. Przygotowywane jest w krótkim czasie, spożywa się je od razu. Istnieje kilka wersji tego dania – poznajcie naszą, a z łatwością przygotujecie pad thai sami!

Czytaj więcej